شماره تماس: 02177163338 | 02177151273

ایران مهارت

آشنایی با طرح ایران مهارت:

طرح ایران مهارت، بعد از عقد یک تفاهم‌نامه بین سازمان فنی و حرفه‌ای و وزارت آموزش و پرورش در جهت ایجاد روحیه کارآفرینی و افزایش مهارت‌های عملی در دانش آموزان مقطع متوسطه اول ایجاد گردید. تا نوجوانان امروز با شناخت بیشتر از استعدادها و علاقمندی‌های خود وارد مرحله جوانی و ورود به بازار کار شوند.

مجریان طرح ایران مهارت:

مجریان این طرح، آموزشگاه‌های فنی و حرفه‌ای که دارای مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه‌ای و همچنین مجوز برگزاری دوره‌های ایران مهارت هستند می‌باشند و آموزشگاه آینده برتر با داشتن مجوز برگزاری دوره‌ها در 7 رشته‌ی اصلی که هریک ده‌ها زیر شاخه دارد مفتخر است تا به عنوان یکی از معتبرترین آموزشگاه‌های شرق تهران با مدارس مناطق مختلف در طی این دو سال همکاری داشته و با برگزاری ده‌ها دوره در مدارس مختلف اعم از پسرانه و دخترانه تجارب خوبی در این زمینه کسب نموده است.

رشته‌هایی که آموزشگاه آینده برتر قادر به برگزاری در مدارس می‌باشد شامل:

کامپیوتر، حسابداری، معماری، گردشگری، هتلداری، امور اداری، خدمات آموزشی و هنرهای تجسمی می‌باشد.

ایران مهارت مجازی:

به دنبال شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، آموزشگاه آینده برتر با شعار، “در قرنطینه آموزش تعطیل نیست” با بررسی و برنامه‌ریزی با مدارسی که دوره‌های ایران مهارت آن‌ها نیمه کاره مانده جلسه به جلسه تدریس صورت گرفته و همزمان جلسات رفع اشکال با ارتباط با مدرس دوره برگزار گردد، این فیلم‌ها در سایت آموزشگاه قرار گرفته تا دانش آموزان به راحتی و بدون نیاز به گوشی موبایل فیلم‌ها را با کیفیت بهتر، اندازه بزرگتر و صدای بهتر از طریق کامپیوتر خود ببینند و به راحتی مهارت مورد نظر را در خانه بیاموزند.

دوره‌های مجازی

فتوشاپ ایران مهارت

html ایران مهارت

نمونه گواهینامه ایران مهارت

 

نمونه مدرک ایران مهارت

آموزشگاه آینده برتر برای افزایش کیفیت دوره‌های ایران مهارت، شرط لازم برای دریافت گواهینامه‌های ایران مهارت توسط دانش آموزان را ارائه پروژه‌های عملی در دوره‌های برگزار شده می‌داند.

تصاویر موجود در سایت، حاصل نمایشگاه‌هایی است که از کارهای عملی دانش آموزان در دوره‌های کامپیوتر (فتوشاپ، کرل، ورد، طراحی سایت، نقاشی روی پارچه، نقاشی روی شیشه، مسگری تزیینی، ماکت سازی و ….) می‌باشد.

در ایران مهارت مجازی نیز دانش آموزان موظفند نمونه کارهای خود را برای مدرس آموزشگاه ایمیل نموده و بعد از تایید ایشان گواهینامه ایران مهارت برای آن‌ها صادر می‌گردد.

کتب تالیفی در زمینه طرح ایران مهارت:

مدیریت آموزشگاه آینده برتر به خاطر علاقمندی به آموزش نوجوانان و برگزاری هر چه بهتر دوره‌های ایران مهارت، اقدام به تالیف چند کتاب کاملا پروژه محور در زمینه آموزش دوره‌های آفیس، فتوشاپ و کرل ویژه نوجوانان، با زبان ساده و مصور نموده که به چاپ انبوه رسیده و دانش آموزان می‌توانند برای یادآوری مطالب کلاس و انجام نمونه تمرین‌ها از این کتب به راحتی استفاده کنند .

نمونه کتاب

آموزش فتوشاپ

آموزش کرل

تصاویر کلاس و فعالیت کارآموزان

مدرسه 3
مدرسه 2
مدرسه 1
مدرسه 6
مدرسه 5
مدرسه 4
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم عسگری |  طراحی سایت و پشتیبانی و سئو : نیاک وب