آشنایی با ایندیزاین

ایندیزاین یک نرم افزاراز شرکت ادوبی است که برای صفحه آرایی کتاب، مجله، روزنامه، وتهیه بروشور، منو، تقویم، کارت پستال، استیکر، پوستر و… استفاده می‌شود. پروژه‌هایی که با استفاده از ایندیزاین ساخته می‌شوند، می‌توانند هم به صورت فایل و هم به شکل چاپی منتشر شوند. این نرم افزار توسط ‌گرافیستها، ناشران و بازاریاب‌ها استفاده می‌شود و نرم افزاراستاندارد کارهای انتشاراتی است. ایندیزاین به طور خاص برای اسنادی که حاوی صفحات متعدد، صفحه آرایی‌هایی که حاوی نوشته و تصاویر هستند و آنهایی که حاوی مقدار زیادی نوشته هستند، کاربرد دارد.

 

ایندیزاین، راه ورود به بازار کار طراحی و صفحه آرایی

با توجه به اهمیت تبلیغات درعصرحاضر و تمایل نهادها، شرکت‌های گرافیکی، چاپخانه‌ها، انتشارات، دفاتر روزنامه ها و مجلات و …برای داشتن متخصصین ایندیزاین، یادگیری نرم فزارایندیزاین برای هرطراح علاقمندبه اشتغال و ورود به بازار کاربسیارمهم است.

میزان متوسط درآمد صفحه آرایی: مبلغ صفحه آرایی در بازار فعلی برای هرصفحه بسته به کیفیت کار از 1000تا50000 تومان می‌باشد، باتوجه به این مبالغ هرچه کیفیت کارشما و تعدادصفحات سفارش گرفته شما بالاتر باشد، درآمد بهتری خواهید داشت.

 • کار در منزل: با توجه به اینکه کار با نرم افزار ایندیزاین، فقط نیاز به یک کامپیوتر معمولی دارد، شما به راحتی در منزل، بدون نیازبه مکان و سرمایه می‌توانید به کار صفحه آرایی و طراحی‌های تبلیغاتی بپردازید. و از این لحاظ با درخانه ماندن از کرونا هم در امان باشید.

 

 • در آموزشگاه آینده برتر به صورت آنلاین و حضوری( خصوصی ) با شهریه ای بسیارمناسب این نرم افزارو سایر نرم افزار های گرافیکی به صورت تخصصی و پروژه محورآموزش داده می شود.

گواهینامه معتبر برای هنرجویان کلاس های آموزش ایندیزاین

اگر شما نیاز به یک گواهی خاص برای این نرم افزار دارید و می‌خواهید از آن برای یک شغل یا پروژه و یا مهاجرت استفاده کنید؛ مجتمع فنی آینده برتربا مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای، پس از گذراندن دوره آموزشی ایندیزاین شما را به آزمون فنی و حرفه ای معرفی و پس از کسب موفقیت در آزمون، گواهینامه بین المللی فنی و حرفه ای با کد استاندارد بین المللی و قابل ترجمه به شما تقدیم می گردد. گواهی دوره آموزشی ایندیزاین نشان دهنده ی مهارت در یک فرد می باشد.

نکته:اگر میخواهید در آزمون فنی حرفه ای شرکت کنید میتوانید در اینجا کلیک کنید و به صورت رایگان آزمون بدهید و با آزمون فنی حرفه ای آشنا شوید

مشاوره بیشتر

آدرس ما

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

دوره محدود
 • خصوصی
 • 15 ساعت
124 دانشجو ثبت نام کرده

  مزایای مدرک فنی و حرفه ای

   

  • قابلیت ارائه به سازمان مربوطه
  • دریافت وام کارآفرینی
  • ترجمه به زبان‌های زنده دنیا
  مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری