آزمون آنلاین گرافیک آموزشگاه آینده برتر

آزمون آنلاین گرافیگ کامپیوتر

آموزشگاه گرافیک آینده برتر با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور در جهت کمک به علاقمندان به دریافت گواهینامه بین المللی گرافیک کامپیوتر، اقدام به طراحی آزمون آنلاین گرافیک کامپیوتر ، به صورت زمان‌دار نموده است تا کارآموزان بتوانند اطلاعات خود را قبل از شرکت در آزمون آنلاین فنی حرفه ای محک زده و به نقاط ضعف خود پی ببرند.

در آموزشگاه گرافیک آینده برتر بسیاری نرم‌افزارهای گرافیک آموزش داده می‌شوند که پرمخاطب‌ترین آن‌ها شامل فتوشاپ ، کرل ، ایلستریتور و ایندیزاین می‌باشد. آینده برتر تنها آموزشگاه گرافیک شرق تهران است که می‌توانید این نرم‌افزارها را تک تک و یا در قالب پکیج گرافیک با یک تخفیف عالی آموزش ببینید. دور‌ه‌های گرافیک کامپیوتر، یکی از دوره‌های جذاب با بازار کار عالی و درآمد خوب حتی در منزل می‌باشند .

این نرم‌افزارها همچنین در دوره دیپلم کامپیوتر به صورت جامع و کامل و کاملاً عملی تدریس می‌گردند. برای دریافت گواهینامه بین‌المللی در این دوره‌ها کارآموزان پس از آموزش به آزمون آنلاین فنی حرفه ای معرفی گردیده و پس از موفقیت در آزمون کتبی و عملی موفق به دریافت گواهینامه بین‌المللی می‌گردند.

کارآموزانی که نیاز به جلسات رفع اشکال جهت شرکت در آزمون آنلاین یا عملی دارند، می‌توانند با آموزشگاه هماهنگ نموده و از کلاس‌های رفع اشکال خصوصی با هزینه‌ای بسیار مناسب استفاده کنند. در ادامه لیست آزمون آنلاین گرافیک کامپیوتر را مشاهده می‌کنید.

نکته (برای ورود به آزمون آنلاین زبان کیبورد گوشی خود را به انگلیسی تغییر دهید و بعد شماره تلفن خود را وارد کنید)

سوالات آزمون دیپلم کامپیوترفنی حرفه ای
سوالات آزمون دیپلم کامپیوترفنی حرفه ای
آزمون آنلاین ایندیزاین
سوالات آزمون دیپلم کامپیوترفنی حرفه ای
مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری