csharp

دوره #C آموزشگاه آینده برتر

اگر به دنبال آموزش صفر تا صد سی شارپ(#C) با تدریس بهترین اساتید ایران هستید و میخواهید مدرک  بین المللی #C دریافت کنید و به سرعت وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنید ؛ شرکت در دوره آموزش سی شارپ آموزشگاه آینده برتر تهران بهترین گزینه برای شما میباشد.

سی شارپ یکی از قدرتمند ترین زبان های شی گرا در دنیای برنامه نویسی میباشد که طرفداران زیادی دارد و با استفاده از آن میتوانید در تکنولوژی های وب، ویندوز و موبایل حرفه ای شوید و به اهداف خود دست یابید.

آیا می دانیدبرنامه نویسی یکی از مشاغل پردرآمد و پرطرفدار در حوزه IT می باشد ؟ انتخاب زبان برنامه نویسی یکی از دغدغه های اصلی کارآموزان است و بنابر هدف هر شخص برای آموزش و ورود به بازار کار می تواند متفاوت باشد. درآموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر برای ورود شما به دنیای برنامه نویسی ما یکی اززبان های پایتون یا #C را به شما پیشنهاد می دهیم .

آشنایی با زبان سی شارپ

به طور کلی زبان های شی گرا مانند سی شارپ، پایتون، جاوا، PHP و … کاربری و درک آسان تری داشته و برای برنامه نویسی انواع نرم افزارها در پلتفرم های مختلف به کار می روند. در آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر در شرق تهران ما یادگیری #C یا پایتون را برای ورود به دنیای برنامه نویسی به شما پیشنهاد می دهیم .

در آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر ، ما به شما کمک می کنیم تا رویای شما برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس حرفه ای به حقیقت بپیوندد .

با شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی #C ویژه بازار کار آموزشگاه آینده برتر به صورت حرفه ای از صفر تا صد برنامه نویسی به زبان سی شارپ (#C) را یاد خواهید گرفت .

بازارکارزبان برنامه نویسی  سی شارپ

طبق جدیدترین آماری که از سمت گیت هاب در نیمه دوم 2021 منتشر شده، زبان سی شارپ در بین 10 زبان محبوب اول قرار دارد. زبان سی شارپ یک زبان در حال توسعه بوده و از آن جایی که یک زبان همه جانبه است در بسیاری از کسب و کارها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

میزان درآمد این گروه چه در ایران چه در خارج از ایران به فاکتورهای زیادی بستگی دارد. میزان تجربه، نمونه کارها، رزومه خوب، شرکتی که در آن کار می‌کنید و … از فاکتورهای تاثیرگذار بر روی درآمد هستند. بدون شک یک برنامه نویس ارشد سی شارپ دریافتی بیشتری از یک برنامه نویس تازه کار دارد. از طرفی اگر هم که به عنوان یک فریلنسر کار می‌کنید درآمد شما بسته به تعداد پروژه‌هایی که می‌گیرید متغیر است. مسلما هر چقدر پروژه‌های بیشتری بگیرید، درآمد بیشتری هم خواهید داشت. با این حال میزان درآمد نیروی برنامه نویس در خارج از ایران بیشتر از حقوق‌های داخلی است، با اینکه در سال‌های اخیر پیشرفت خوبی در میزان پرداختی‌ها حاصل شده است.

شما با دریافت مدرک بین المللی سی شارپ می توانیدجهت کاردرخارج ازکشور از امتیاز بالایی برخوردار شوید.

در ایران نیز زبان سی شارپ محبوبیت فراوانی دارد و برنامه نویسان حرفه ای سی شارپ، به راحتی میتوانند در شرکت های مختلف استخدام شوند.

بازار کار سی شارپ در ایران رو به رونق است و اگر کسی در این حوزه حرفه ای باشد و اطلاعات و دانش خود را به روزرسانی کند میتواند درآمد بالایی را کسب کند.

در دوره آموزش سی شارپ جامع در آینده برترجهت موفقیت کارآموزان برای دریافت مدرک بین المللی #C  تلاش شده تا همه سرفصل های سازمان فنی و حرفه ای کشور تدریس شود و هرآنچه نیاز بازار کار است نیز به کارآموزان آموزش داده شود.

به این ترتیب بعد از اتمام دوره آموزش c# شما میتوانید این اطمینان را داشته باشید هرآنچه برای ورود به بازار کار است را بلد هستید و میتوانید سریع تر در این حوزه اشتغال یابید. در پکیج آموزش سی شارپ تلاش کردیم هرآنچه در سایر آموزشگاه ها به صورت دوره های مجزا تدریس میکنند را در یک دوره جمع آوری کنیم تا شما بتوانید در پکیج آموزش سی شارپ بدون هیچ پیش نیازی آموزش ها را دریافت کنید و به یک سی شارپ کار حرفه ای تبدیل شوید.

بعد از پایان دوره آموزش مقدماتی تا پیشرفته سی شارپ درصورت قبولی شما در آزمون فنی حرفه ای  به شما مدرک بین المللی سی شارپ اعطا میشود و شما میتوانید از مزایای این مدرک برای ورود سریع تر به بازار کار و حتی به عنوان یک امتیاز مثبت برای مهاجرت به کشور های خارجی استفاده کنید.

برنامه کلاس های سی شارپ آموزشگاه آینده برتر

برای شرکت در کلاس سی شارپ آموزشگاه آینده برتر ؛ ابتدا باید دردوره پایه سی شارپ که به مدت 24 ساعت می باشد شرکت کرده و با اصول و مبانی برنامه نویسی سی شارپ آشنا و مسلط شوید . سپس با توجه به اهداف و برنامه های خود برای یادگیری #C ، دوره سی شاپ تحت وب یا تحت ویندوز را یا هردو را انتخاب کنید و درآن کلاس شرکت کنید .

مدت دوره های تحت ویندوز 35 ساعت و تحت وب 50 ساعت می باشد .

با شرکت در کلاس #C در آموزشگاه برنامه نویسی آینده برترمیتوانید با تسلط بر زبان #C برای ایجاد برنامه های کاربردی تحت ویندوز ، وبسایت و خدمات وب ، برنامه های کاربردی کلاینت سرور ، برنامه های کاربردی پایگاه داده و… استفاده کنید و آینده شغلی بسیار خوبی را برای خودتان رقم زنید .

دوره آموزش #C در آموزشگاه آینده برتر درشرق تهران کاملا پروژه محور و بنابر نیازهای بازار کار به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد. کارآموزانی که خارج ازتهران زندگی می کنند ، می توانند در دوره های آنلاین شرکت کنند. کارآموزان پس از اتمام دوره می توانند به عنوان برنامه نویس در شرکت های معتبر استخدام شوند .

Banner Image

نظریکی از کارآموزان دوره سی شارپ آموزشگاه آینده برتر

سرفصل های آموزشی سی شارپ تحت وب

ایجاد وب سایت ها

طراحی صفحات وب

اشکال زدایی

بکارگیری کلاس page

بکارگیری رویدادهای برنامه

پیکربندی Asp.Net

کاربا کنترل های لیست

کاربا کنترل های جدول

کاربا رویدادهای کنترل وب

ایجاد یک صفحه وب ساده

انتقال اطلاعات بین صفحات

پیکربندی حالت جلسه

استفاده ازنقشه های سایت

استفاده از نگاشت و مسیریابی URL

استفاده از کنترل Site Map Path

استفاده از کنترل Tree View

استفاده از کنترل Menu

شناخت پایگاه داده

آشنایی با SQL

سرفصل های آموزش سی شارپ تحت ویندوز

محیط های توسعه

آشنایی با visual studio

آشنایی با windows forms

آشنایی با برنامه های کنسولی

ساختاردستوری پایه #C

ساختار دستوری پایه برنامه کنسولی #C

انواع متغیرپیچیده

کاربا انواع عبارات شرطی

کاربا انواع حلقه های تکراری

تعیین محدوده متغیرها

طراحی و پیاده سازی توابع

Over loading توابع

کاربا توابع Struct

کاربا نماینده ها

مفهوم برنامه نویسی شی گرا

معایب و مزایای برنامه نویسی شی گرا

تکنیک های برنامه نویسی شی گرا و system object

طراحی و پیاده سازی کلکسیون

طراحی و پیاده سازی ژنریک

انجام تبدیلات

مشاوره بیشتر

تهران، تهران نو، پایین تراز میدان امامت، نبش خیابان عبدالعظیمی، پلاک 101، واحد 2

     شماره تماس:

02177151273 ، 02177163338

 

اینستا گرام آموزشگاه آینده برتر

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری