آموزش پایتون آموزشگاه آینده برتر

آموزش برنامه نویسی پایتون

درمدرسه پایتون آینده برتر با مجوز رسمی ازسازمان فنی وحرفه ای می توانیدبرنامه نویسی پایتون را بیاموزید و ازآن برای اشتغال استفاده کنید.

همچنین درصورت تمایل به دریافت گواهینامه بین المللی ، بعداز اتمام دوره آموزشی ، از طریق شرکت درآزمون فنی وحرفه ای و قبولی درآن ، موفق به دریافت گواهینامه معتبر بین المللی پایتون که در 160کشور معتبر می باشد گردید .

این گواهینامه جهت افرادی که قصد مهاجرت کاری یا ادامه تحصیل دارند از امتیاز خوبی برخورداراست .

به گفته‌ی استیو جابز:

مدیر عامل کمپانی اپل “همه‌ی افراد باید کدنویسی یاد بگیرند، چون کدنویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید”.

 آموزش پایتون درآموزشگاه آینده برتر:

روش آموزش برنامه نویسی پایتون در آموزشگاه آینده برتر به صورت پروژه محور می باشد و کارآموز به صورت دانشی و مهارتی جهت شرکت درآزمون فنی حرفه ای و ورود به بازارکارآماده می شود . درآموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر(مدرسه پایتون آینده برتر) آموزش پایتون در 2 دوره مقدماتی ، پیشرفته همراه با حل تمرین و پروژه ، تدریس  می شود . دوره مقدماتی به مدت 18 ساعت ودوره پیشرفته 32 ساعت می باشد .

کسانی که خواهان دریافت مدرک بین المللی پایتون می باشند ؛ ملزم به گذراندن هر دو دوره و قبولی در پیش آزمون آموزشگاه می باشند .

آموزش پایتون آموزشگاه آینده برتر

مدرک بین المللی پایتون

 

 

 

برای دریافت مدرک بین المللی پایتون که بسیار ارزشمند می باشد و یک امتیاز عالی جهت مهاجرت و اشتغال در ایران و خارج ازکشور می باشد ؛ کارآموزان آموزشگاه برنامه نویسی آینده برتر ، پس از آموزش دوره جامع پایتون به آزمون سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و پس از قبولی در آزمون تستی و عملی می توانند مدرک بین المللی پایتون را دریافت نمایند .

جهت آمادگی کارآموزان برای قبولی در آزمون پایتون ، آموزشگاه آینده برترتعداد زیادی نمونه سوال آزمون پایتون فنی حرفه ای و پروژه دراختیار کارآموزان خود قرارمی دهد تا برای آزمون تستی و عملی کاملا آماده شوند .

دوره های مرتبط تکمیلی با پایتون

کلاس-پایتون-آموزشگاه-آینده-برتر

نمونه مدرک بین المللی پایتون

مدرک پایتون آموزشگاه آینده برتر

سایردوره های برنامه نویسی

به گفته‌ی استیو جابز: “همه‌ی افراد باید کدنویسی یاد بگیرند، چون کدنویسی به شما یاد می‌دهد که چگونه فکر کنید”

زبان برنامه نویسی C++ به عنوان یکی از پر طرفدار‌ترین و پر کاربرد‌ترین زبان‌های برنامه‌نویسی است ، این دوره را در آموزشگاه آینده برتر می توانید از سن 15 سالگی به بالا با داشتن اطلاعاتی درزمینه کامپیوتر بیاموزید و مدرک بین المللی هم دریافت کنید

سی شارپ یکی از قدرتمند ترین زبان های شی گرا در دنیای برنامه نویسی میباشد که طرفداران زیادی دارد و با استفاده از آن میتوانید در تکنولوژی های وب، ویندوز و موبایل حرفه ای شوید و به اهداف خود دست یابید….

 پیش بینی‌ها نشان می‌دهند در آینده ای نه چندان دور همه چیز به سمت بستر وب  خواهد رفت و این یعنی ما بیشتر به زبانی مانند جاوا اسکریپت نیاز خواهیم داشت که بتواند پاسخگوی تمام نیازهای ما باشد….

در آموزشگاه کامپیوتر و برنامه نویسی آینده برتر ، می توانید یکی از قدرتمندترین زبان های برنامه نویسی دنیا به نام  زبان PHP را بیاموزید . آموزش PHP به عنوان یک زبان سمت سروری به شما کمک می کند تا از آن برای توسعه و ساخت سایت های داینامیک، استفاده کنید……….

ASP.NET با ترکیب HTML و زبان C# به شما این امکان رو میده که برنامه های تحت وب Dynamic تولید کنید….

مدیریت آموزشگاه آینده برتر : سرکار خانم مهندس عسگری